Super yjet që mbesim pa kontratë në vitin 2017 (Foto)

Në verë janë disa lojtarë të jashtëzakonshëm që mbesin pa kontratë. Golal.com zbulon emrat e disa prej lojtarëve që do të mbesin pa kontratë dhe li

Në verë janë disa lojtarë të jashtëzakonshëm që mbesin pa kontratë.

Golal.com zbulon emrat e disa prej lojtarëve që do të mbesin pa kontratë dhe lirisht mund të ndërrojnë klub.

Në listë ka emra si, Zlatan Ibrahimovic, Pepe, Xabi Alonso, Daniele De Rossi, Mario Balotelli e Yaya Toure.

Më poshtë mund ta gjeni listën e plotë me emrat e lojtarëve.

Lista e yjeve që u mbaron kontrata në verë.

Xabi Alonso | Bayern Munich

Mario Balotelli | Nice

Michael Carrick | Manchester United

Santiago Cazorla | Arsenal

Gael Clichy | Manchester City

Daniele De Rossi | Roma

Rachid Ghezzal | Lyon

Keisuke Honda | AC Milan

Zlatan Ibrahimovic | Manchester United

Bastian Schweinsteiger of Manchester United during the UEFA Champions League group B match between Manchester United and PSV Eindhoven on November 25, 2015 at Old Trafford in Manchester, England(Photo by VI Images via Getty Images)

Lucas Leiva | Liverpool

Thiago Motta | Paris Saint-Germain

Jesus Navas | Manchester City

Pepe | Real Madrid

Fernando Torres | Atletico Madrid

Yaya Toure | Manchester City

Pablo Zabaleta | Manchester City

COMMENTS