Super yjet që mbesim pa kontratë në vitin 2017 (Foto)

Super yjet që mbesim pa kontratë në vitin 2017 (Foto)

Krasniqi luftoi, por nuk ia doli ndaj Abrahamit (Video)
Bunjaki publikoi listën e futbollistëve për ndeshjen me Turqinë

Në verë janë disa lojtarë të jashtëzakonshëm që mbesin pa kontratë.

Golal.com zbulon emrat e disa prej lojtarëve që do të mbesin pa kontratë dhe lirisht mund të ndërrojnë klub.

Në listë ka emra si, Zlatan Ibrahimovic, Pepe, Xabi Alonso, Daniele De Rossi, Mario Balotelli e Yaya Toure.

Më poshtë mund ta gjeni listën e plotë me emrat e lojtarëve.

Lista e yjeve që u mbaron kontrata në verë.

Xabi Alonso | Bayern Munich

Mario Balotelli | Nice

Michael Carrick | Manchester United

Santiago Cazorla | Arsenal

Gael Clichy | Manchester City

Daniele De Rossi | Roma

Rachid Ghezzal | Lyon

Keisuke Honda | AC Milan

Zlatan Ibrahimovic | Manchester United

Bastian Schweinsteiger of Manchester United during the UEFA Champions League group B match between Manchester United and PSV Eindhoven on November 25, 2015 at Old Trafford in Manchester, England(Photo by VI Images via Getty Images)

Lucas Leiva | Liverpool

Thiago Motta | Paris Saint-Germain

Jesus Navas | Manchester City

Pepe | Real Madrid

Fernando Torres | Atletico Madrid

Yaya Toure | Manchester City

Pablo Zabaleta | Manchester City

COMMENTS