Super modelja e famshme i jep fund beqarisë (Foto)

Super modelja e famshme i jep fund beqarisë (Foto)

Modelja superseksi Kate Upton është martuar me yllin e bejsbollit Justin Verlande, në një ceremoni romantike në Toscany, Itali. Dhe nuk kishte si të n

Modelja superseksi Kate Upton është martuar me yllin e bejsbollit Justin Verlande, në një ceremoni romantike në Toscany, Itali. Dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe! Bukuroshja 25 vjecare dukej e mrekullueshme me fustanin e nusërisë.

Dasma e tyre u organizua tre ditë pas fitores së madhe të bashkëshortit të saj 34 vjeç, pjesë e skuadrës Houston Astros, kundër Los Angeles Dodgers.

Sigurisht që edhe pamja e Justin Verlande vlen të komentohet, pasi ai dukej shumë ‘shik’ me kostumin e zi duke krijuar kështu pamjen e një çifti shumë simpatik.

Modelja Kate Upton është e famshme për format e saj mjaft të komentuar dhe për imazhin e saj në kopertinën e revistës ‘The Sports Illustrated Swimsuit cover’, ku ajo shfaqet me rroba banje.

COMMENTS