Sulmohet Kim Kardashian – Sediuk i ‘puth’ të pasmet (Video)

Kim Kardashian u sulmua sot nga një personazh i njohur që u bën rrengje yjeve të modës, Vitalii Sediuk, dy vjet pasi ai shkaktoi kaos duke e sulmuar a

Kim Kardashian u sulmua sot nga një personazh i njohur që u bën rrengje yjeve të modës, Vitalii Sediuk, dy vjet pasi ai shkaktoi kaos duke e sulmuar atë gjatë javës së saj të modës në Paris.

35 vjeçarja ishte duke ecur në rrugë pasi ishte larguar nga zyrat e Balamian në Paris sot kur Vitalii doli nga hiçi, shmangu sigurinë dhe u përpoq që ta shtrëngonte Kimin dhe nga pamjet ai u duk sikur donte t’i puthte të pasmet e saj të famshme.

Fatmirësisht ai u ndal përpara se të arrinte tamam tek ylli televiziv dhe u shtri përdhe nga truprojat e saj.

COMMENTS