Sulmi ndaj Lladrovcit, Naim Bazaj merret në pyetje nga policia

Sulmi ndaj Lladrovcit, Naim Bazaj merret në pyetje nga policia

Policia jep detaje për sulmin me bombë ndaj pjesëtarëve të FSK-së
Gruaja e Ukës, Blerta Rugova e godet Isa Mustafën!

Naim Bazaj, kryetari i kuvendit komunal të Drenasit, momentalisht është duke u marrë në pyetje nga policia në Prishtinë, Departamenti i Krimeve të Rënda lidhur me akuzat e Ramiz Lladrovcit, se Bazaj ka gisht në sulmin ndaj tij.

Bazaj është thirrur dje më ftesë urgjente të policisë për rast kanosje.

Avokati i Bazajt, Nazim Mehmeti tha se klientit të tij po i behët presion për shkak të paralajmërimeve të tij.

‘Kjo është presion i policisë dhe prokurorisë që po i bëhet Naim Bazajt për shkak të paralajmërimit të tij se ka fakte të shantazhit që Lladrovci ka bërë ndaj presidentit Hashim Thaçi’, tha Mehmeti.

COMMENTS