Sulmi me kamion në Stokholm, raportohet për tre të vdekur (Video)

Besohet se të paktën tre njerëz janë të jenë vrarë kur një kamion u përplas me blerësit në Stokholm, shkruajnë mediat e huaja. Policia ka thënë se kamioni u përplas në një grup njerëzish, në një rrugë jashtë një qendre tregtare. Janë dëgjuar të shtëna dhe shoferi thuhet se ka ikur, sipas dëshmitarëve.

Besohet se të paktën tre njerëz janë të jenë vrarë kur një kamion u përplas me blerësit në Stokholm, shkruajnë mediat e huaja.

Policia ka thënë se kamioni u përplas në një grup njerëzish, në një rrugë jashtë një qendre tregtare.

Janë dëgjuar të shtëna dhe shoferi thuhet se ka ikur, sipas dëshmitarëve.

COMMENTS