‘Sulltanesha e Kombit Shqiptar’ – Linda Morina (Foto)

Senzacioni shqiptar i rrjeteve sociale, Linda Morina, flet shpesh për vlerat kombëtare. Por ajo vazhdon të 'befasojë' edhe më tej. Linda e vetshpal

Senzacioni shqiptar i rrjeteve sociale, Linda Morina, flet shpesh për vlerat kombëtare. Por ajo vazhdon të ‘befasojë’ edhe më tej.

Linda e vetshpallur si ‘Sulltanesha e Kombit Shqiptar’ ka postuar fotografinë më të fundit në Facebook, përcjellë zico.tv

‘pershendetje nga sulltanesha e kombit Shqiptar. se pata Albanen me veti mem inxhisu se kesh tu hyp nkarrik me ja dhan ni vallzim turbo disco ar en bi qysh e keni ju qef. tag sulltanin tem qe xhith diten ma man emrin ngoj’, shprehet mbi foton e postuar Linda.

postimi-i-lindes

Por, ju ka shkuar mendja ta imagjinoni ‘sulltaneshën’ duke kërcyer në këtë karrige në stilin turbo, disco apo RnB siç shprehet ajo?

Ndryshe, Linda është shumë aktive në llogaritë e rrjeteve sociale dhe pothuajse gjatë tërë kohës sjell ndonjë foto apo video, përcjellë zico.tv

Linda Morina, nuk ka lënë personalitet e politikan shqiptarë pa e kënduar, por së fundmi ajo është ‘pasivizuar’ në këndim.

COMMENTS