Stine dhe Roza Lati sërish bashkë (Foto)

Stine dhe Roza Lati dikur kanë pasur një histori të gjatë dashurie por për fat të keq çifti nuk janë më bashkë. Megjithatë ata ruajnë ende një miqë

Stine dhe Roza Lati dikur kanë pasur një histori të gjatë dashurie por për fat të keq çifti nuk janë më bashkë.

Megjithatë ata ruajnë ende një miqësi me njëri tjetrin. Ditën e djeshme Stine ka performuar në një shkuma party në Vlorë.

Atje ndodhej edhe Roza. Megjithëse kjo e fundit nuk ka postuar foto nga festa, Stine ka postuar një foto ku shfaqet ai duke kënduar dhe Roza në mës të turmës së njerëzve.

Po ashtu edhe në foton që Stine ka postuar në Instastory është pikërisht Roza në plan të parë ç’ka tregon se dyshja ruajnë ende një shoqëri të mirë dhe nuk e kanë problem të argëtohen në të njëjtin ambient.

COMMENTS