Stili ndryshe i Dhuratës në klipin e ri

Ardit Gjebrea i kthehet muzikës, ja me kë bën duet (Foto)
JLo sërish shkel ligjin e Sheriatit,nxjerr të pasmet në koridorin e hotelit (Foto)

Kënga e re që pritet të ketë titull ‘Bongo’ do të jetë projekti më i ri i këngëtares Dhurata Dora.

Në postimet e saj në ‘Instagram’, Dora ka publikuar fotografi të cilat do të jenë pjesë e klipit të ri. Dhurata pritet që në klipin e ri të shfaqet me stilin ‘Reggae’.

‘Bongo’ do të jetë bashkëpunim mes Dhuratës dhe reperit Capital T. Ata përmes rrjeteve sociale kanë paralajmëruar këngën e re.

Capo

Dora 1

COMMENTS