Stili i Rihannës çmend Parisin (Foto)

Rihanna jo më kot llogaritet si një nga femrat më me stil në botën e showbizit. Këngëtarja e famshme nga Barbadosi e ka vërtetuar këtë me veshjen e sa

Rihanna jo më kot llogaritet si një nga femrat më me stil në botën e showbizit. Këngëtarja e famshme nga Barbadosi e ka vërtetuar këtë me veshjen e saj mbrëmë në Paris.

Riri ka mahnitur me dukjen e saj në darkë në një nga restorantet e kryeqytetit francez. Ajo thuhet të jetë takuar me Gigi Hadid dhe të dashurin e saj, Zayn Malik.

COMMENTS