Spanjollët: Elia Zaharia Zogu është ‘Nusja e Vitit’

Spanjollët: Elia Zaharia Zogu është ‘Nusja e Vitit’

Bleona Qereti në krah të aktores së famshme në ‘Oscar 2017’ (Foto)
Katie në telashe me policinë, shkeli ligjin e Sheriatit duke dalë pa jelekë në vend mysliman (Foto +18)

Revista spanjolle ‘Hola’ e ka shpallur Elia Zaharia Zogun si ‘Nusja e Vitit’.
Këtë epitet Elia Zaharia Zogu e ka marr pas martesës me Leka Zogun, pretendentin për fronin mbretëror shqiptar.

‘Surprizë shumë e bukur nga media Hola. Më shpallën ‘Nusja e Vitit’. Faleminderit Blerina Kllokoqi Rugova për super fustanin e ceremonisë, jam e lumtur që emri yt lakohet tashmë në të gjitha mediat më prestigjioze! Faleminderit Flora Suldashi për super fustanin e ditës, si edhe Class Make Up’, ka shkruar Elia në Facebook.

Princi Leka dhe Elia Zaharia u martuan në muajin tetor të këtij viti me mbi 800 persona të ftuar.

COMMENTS