Sonte ‘Zhurma Video Music Awards 12’ (Foto)

Robert Pattinson merr rolin e psikopatit në ‘Good Time’ (Video)
Tre shqiptarë në ‘Fast and Furious 8’

 

Tashmë është bërë gjithçka gati për ZhurmaVMA12, ndërsa pritet që të jetë një mbrëmje madhështore.

Këto janë trofetë që i presin artistët sonte në Teatrin e Gjilanit.

statujat_00000

Disa nga artistët që e kanë konfirmuar pjesëmarrjen janë: Ardian Bujupi, Dalool, Enca, Noizy, Etnon, Morena Taraku, Mc Kresha & Lyrical Son, Leonora Jakupi, Ramadan Krasniqi, Troja, anëtarët e labelit ‘On Records’, Big Mama, Shkelzen Jetishi, Besart Halimi, Robert Berisha, Arbnora Ademaj, Albatrit Muçiqi, Tukulukat, Enis Ujkani, Mira Janji e shumë të tjerë.

Ceremonia e ndarjes së çmimeve ZhurmaVMA12 mbahet nga ora 19:00 ku në tapetin e kuq nikoqire është caktuar Albba Morina ndërsa prezantues në sallë janë Milaim Zeka dhe Kaqusha Kamberi.

Për detaje të tjera, dhe lajme ekskluzive do t’iu informojmë në vazhdim.

COMMENTS