Sonte n’ZOOM 10 – Ilir Shaqiri, Greta & Eni Koçi, Getinjo, Arian Vranica, Flutur Mustafa (Video)

Sapo u nda një nga çiftet më të përfolur të showbizit (Foto)
Krahasim shokues! Koha kur Eni Koçit si dallohej shpina nga vithet e rrafshëta (Foto)

Sonte në n’ZOOM mund të ndiqni shumë storie interesante.

Ilir Shaqiri tregon më shumë për dokumentarin kushtuar këngëtarit Arif Vladi.

Greta dhe Eni Koçi flasin për risitë e tyre nga ana muzikore.

Getinjo, Kida dhe Mozzik mbajnë koncert dhe n’ZOOM sjell atmosferën.

Arian Vranica ndan diçka nga eksperienca e tij në ‘X Factor Albania’

Shkrimtarja Flutur Mustafa ka promovuar librin e saj me titull ‘Na dy’.

Për këto e shumëçka tjetër sonte nga ora 20:00 në ZICO TV

COMMENTS