Sonte dy çerekfinalet e Ligës së Kampionëve

Sonte dy çerekfinalet e Ligës së Kampionëve

Sonte me fillim nga ora 20:45 do të zhvillohen dy ndeshjet e para çerekfinale në Ligën e Kampionëve. Super ndeshja do të zhvillohet në 'Allianz Sta

Sonte me fillim nga ora 20:45 do të zhvillohen dy ndeshjet e para çerekfinale në Ligën e Kampionëve.

Super ndeshja do të zhvillohet në ‘Allianz Stadium’ në Torino, ku skuadra vendase Juventus pret klubin e Real Madridit. Juventusi në ketë përballje do të ketë disa mungesa, kurse Real Madrid do të luajë më formacionin më të mirë të mundshëm

Ndeshja tjetër zhvillohet në Spanjë , ku në ‘Ramón Sánchez Pizjuán’ Sevilla pret kampionët gjerman, Bayern Munich . Një ndeshje ku favorit mund të quhet Bayern, por megjithatë kjo do të jetë një ndeshje mjaft e nxehtë dhe e vështirë për bavarezët.

COMMENTS