Sonte dasma e Messit, numër i madh i mysafirëve

Sonte dasma e Messit, numër i madh i mysafirëve

ZICO TV sjellë atmosferë feste, programi ‘Gëzuar 2017’ i veçantë! (Premierë/Video)
Fjalët prekëse që i mbushin sytë me lot reperit Gold AG (Foto)

Leo Messi dhe Antonella Roccuzzo do të martohen sonte.

Leo Messi dhe Antonella Roccuzzo do t’i japin edhe zyrtarisht fund beqarisë.Në këtë dasmë janë të ftuar rreth 600 persona, kryesisht familjarë të çiftit.

Por, të vetëdijshëm se të gjithë të ftuarit nuk mund të shkojnë në Rosario, çifti ka planifikuar një ceremoni të dytë që do të mbahet në Barcelonë më vonë.

COMMENTS