Sofia e Arian Çanit nuk ka të ndalur, pasi mbuloi brekët me ’emoji’, tani tregon…(Foto)

Sofia e Arian Çanit nuk ka të ndalur, pasi mbuloi brekët me ’emoji’, tani tregon…(Foto)

​Dy ditë më parë Sofia e Arian Çanit ishte në qendër të vëmendjes së mediave pas një videoje të postuar nga vetë ajo në Instastory ku shfaqej me një f

​Dy ditë më parë Sofia e Arian Çanit ishte në qendër të vëmendjes së mediave pas një videoje të postuar nga vetë ajo në Instastory ku shfaqej me një fustan të shkurtër të kuq i cili i tregonte mbathjet, por ajo i kishte fshehur me një emoji.

Në njërën prej tyre, Xheni shfaqet me këmishë nate, me njërin rrip të reçipetave të rënë dhe tjetrin duke e hequr.

Në një foto tjetër të postuar në Instastory modelja dhe balerina fokuson vetëm gjoksin.

Kjo ka bërë që Xheni të ketë reagime të shumta nga ndjekësit të cilët nuk i kanë kursyer komplimentat me komentet e tyre.

COMMENTS