Snoop Dogg pozon me kufomën artificiale të Donald Trumpit (Foto)

Snoop Dogg pozon me kufomën artificiale të Donald Trumpit (Foto)

Bebe Rexha dhe Bleona shkëlqejnë në American Music Awards (Foto)
Kida feston ditëlindjen, mësoni sa vjet bën ajo (Foto)

Reperi amerikan është paraqitur pranë një kufome artificiale, e cila supozohet që identifikon Donald Trumpin.

Në këtë formë e ka prezantuar albumi më të ri muzikor, Snoop Dogg, i cili është një ndër kritikuesit më të mëdhenj të presidentit aktual amerikan.

Këngëtari 45-vjeçar është fotografuar duke qëndruar në këmbë mbi ‘trupin’ e një Trump me gishta të mbuluar nga një flamur amerikan.

‘Make America Crip Again’ është emëruar albumi i Snopit, i cili përmban edhe një këngë me të njëjtin titull.

Ai i kushtohet presidentit të SHBA-së, Trump ndërsa një prej dëgjohet duke thënë se ‘Presidenti thotë se dëshiron ta bëjë Amerikën përsëri të madhe’.

Por, albumi i ri ‘nuk është një deklaratë apo akt politik’, këmbënguli Snoop Dogg, i cili ka miqësi me të parin e Amerikës.

Ndryshe, ky i fundit ka paralajmëruar edhe albume të tjera, të cilat do t’i sjell gjatë viteve të ardhshme.

COMMENTS