Skuqet fontana Di Trevi (Video)

Skuqet fontana Di Trevi (Video)

Njihuni me personat që dikur kanë vuajtur nga mbipesha, kurse sot po habitin botën me linjat e tyre trupore (Foto)
Unitedi fiton derbin me Liverpoolin, përforcon pozitën e dytë

Uji i Fontana di Trevi, shatërvani ikonë i kryeqytetit italian dhe një prej vendeve më të vizituara nga turistët në Romë, mori ngjyrë të kuqe kur një burrë hodhi ngjyrë në bazenin e saj kryesor.

Për më tepër ndiqeni videon e mëposhtme:

COMMENTS