Skivi në polici, ja e vërteta e paraqitjes në stacion (Foto)

Reperi Skivi në mëngjesin e sotëm është parë në polici. Ka qarkulluar lajmi që ndoshta ai ka shkaktuar ndonjë problem me reperin Cozman. Portali ar

Reperi Skivi në mëngjesin e sotëm është parë në polici. Ka qarkulluar lajmi që ndoshta ai ka shkaktuar ndonjë problem me reperin Cozman.

Portali arbresh.info ka kontaktuar me këngëtarin dhe ai tha se nuk ka ndodhur asgjë.

‘Në polici isha për të kërkuar leje për xhirimin e një videoklipi në disa pjesë të Kosovës’, u shpreh Skivi.

Përndryshe, ai javën që vjen do t’i fillojë xhirimet e projektit të tij më të ri.

COMMENTS