Skivi konfirmon lidhjen me pasardhësen e Skënderbeut (Foto)

Visar Shala, më mirë i njohur si Skivi, duket se është dashuruar 'gjer në dhëmbë'. Zemrën reperit ia ka marrë pasardhësja e heroit kombëtar Gjergj

Visar Shala, më mirë i njohur si Skivi, duket se është dashuruar ‘gjer në dhëmbë’.

Zemrën reperit ia ka marrë pasardhësja e heroit kombëtar Gjergj Kastrioti-Skënderbeut, Sophie Castriota.

Ai së fundi ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet krahas me bukuroshen që jeton në Australi.

Gjithashtu edhe Sophia ka publikuar një imazh të bërë vitin e kaluar gjatë kohës sa ishte për një vizitë në Kosovë.

Nuk dihet se deri ku ka shkuar lidhja e tyre dhe nëse po planifikohet ndonjë dasmë, por tashmë dyshja edhe publikisht kanë pohuar se janë çift i ri i estradës shqiptare.

Vlen të theksojmë se te dytë po punojnë në projekte të reja muzikore, të cilët do t’i publikojnë gjatë muajve të ardhshme.

COMMENTS