Skandaloze: Xhensila e kërkon nga fansat këtë gjë (Foto)

Skandaloze: Xhensila e kërkon nga fansat këtë gjë (Foto)

‘Fund’ kënga e Majkut ka arritur tre milionë klikime (Foto/Video)
Këto janë pozat ‘topless’ dhe krejtësisht lakuriq të modeles mitrovicase (Foto/Video +18)

Këngëtarja nga Shqipëria Xhensila ka bërë diçka të sikletshme.

Ajo ka kërkuar nga fansat e tyre që ta pëlqejnë atë në rrjetet sociale.

Nga fotot e siguruara nga n’ZOOM shihet Xhensila duke biseduar me disa nga fansat e saj.

Ajo u ka thënë atyre që sa më shumë të komentojnë e të bëjnë ‘Like’ në videon e saj.

‘Mundësisht edhe tag njerëzve’ ishin disa nga fjalët e këngëtares Myrtezaj.

Për më shumë shikoni fotot./A.i/

COMMENTS