Skandaloze: Reperi kosovar me thikë e pirun në organin gjenital të një femre (Video)

Skandaloze: Reperi kosovar me thikë e pirun në organin gjenital të një femre (Video)

Emri i tyre muajin e kaluar ishte mjaft i përfolur në mediat rozë. Flasim për Dj Blunt dhe Real 1 të cilët ofenduan dhe shanë rëndë Ledri Vulën, Gj

Emri i tyre muajin e kaluar ishte mjaft i përfolur në mediat rozë.

Flasim për Dj Blunt dhe Real 1 të cilët ofenduan dhe shanë rëndë Ledri Vulën, Gjikon dhe Faton Shoshin, edhe pse me këtë të fundit me ndërhyrjen e Plisave u pajtuan.Projekti ‘Qika jem’ nga dyshja ishte mollë sherri e gjithë çfarë ndodhi atë kohë, ku ata u shprehën se ishte një diss për këngëtarët ‘fake’ të estradës.

Tani, ata janë në xhirime të klipit, ku dhe po publikojnë pamje nga prapaskenat e që në fakt ato janë skandaloze, teksa shohim femra të shtrira, ku këta po tallen rëndë!E shtrirë sipër tavolinës, ku Real 1 mbanë në duar një thikë dhe piru tek zona intime e vajzës që do jetë pjesë e klipit, është vetëm një nga skenat!

COMMENTS