S’ka më dashuri për Labinot Alshiqi (Premierë/Video)

Labinot Alshiqi qysh i ri kishte filluar me muzikë, hapat e parë i fillo me rep por nuk e gjeti veten në atë zhanër dhe vazhdoi me popullore, zbavitës

Labinot Alshiqi qysh i ri kishte filluar me muzikë, hapat e parë i fillo me rep por nuk e gjeti veten në atë zhanër dhe vazhdoi me popullore, zbavitëse ku arriti shumë suksese.

Klipi i tij i fundit ku erdhi me një baladë “Pa ty”, është pritur mjaftë mirë nga publiku.

Labinoti në programin festiv ‘Gëzuar 2017′, solli këngën me titull “T’pata dashni’ një këngë shumë ritmike ku Labi i këndon një dashurie të dështuar.

COMMENTS