Sinan Vllasaliu publikon klipin e ri ‘Zot falma’ (Video)

Sinan Vllasaliu publikon klipin e ri ‘Zot falma’ (Video)

Upss! Kanye ia fut duart në publik Kimit, nuk iu reziston dot formave te saj (Foto)
Eni Koçi prek zonën intime me dorë (Video)

Këngëtari i njohur i muzikës popullore Sinan Vllasaliu ka publikuar këngën dhe klipin e tij më të ri me titull “Zot falma”.

Kënga është ritmike dhe është punuar me muzikë dhe tekst nga kompozitori i njohur kosovar Ilir Berani.

“Zot falma” flet për ndarjen, ndërsa këngëtari i lutet Zotit që ta falë për këtë gjë.

Kënga është publikuar në YouTube edhe me klip nga Produksioni Muzikor ‘Emra Com’, i cili është xhiruar në Tiranë.

COMMENTS