Sinan Hoxha dhe Andrra bashkohen më në fund (Foto)

Sinan Hoxha dhe Andrra bashkohen më në fund (Foto)

Kaq shumë është dobësuar Kaltrina Selimi
Rita Ora tregon datën e publikimit të këngës së re (Video)

Me publikimin e hitit të ri ‘Pina Pina’ dhe gjithë repertorit fantastik, ka pasur një sezon të ngarkuar. Flasim për këngëtarin Sinan Hoxha.

Ai ishte çdo ditë në vende të ndryshme, aty ku fansat e kërkonin, por tashmë duket se ka takuar dashurinë e tij, Andrrën.

Ka qënë bashkëshortja bukuroshe që ka postuar një foto, në të cilën shfaqet e lumtur përkrahë tij.

Andrra me Sinanin

COMMENTS