Simone: Ne duam ta mbajmë Griezmann

Simone: Ne duam ta mbajmë Griezmann

Trajneri i Atletico Madrid, Diego Simeone këmbëngul që ata duan të mbajnë Antoine Griezmann. Sulmuesi francez ishte ai i cili i'a siguroi një pikë

Trajneri i Atletico Madrid, Diego Simeone këmbëngul që ata duan të mbajnë Antoine Griezmann.

Sulmuesi francez ishte ai i cili i’a siguroi një pikë skuadrës së tij kundër Real Madridi-t.

Simeone tha: ‘Ne duam që Griezmann të ndihet mirë, unë dua që klubi të vazhdojë të përmirësohet dhe prandaj qëndroj’,raporton KosovaPress.

‘Unë shpresoj se të gjithë do të na shoqërojnë në këtë rritje. Unë përpiqem të bëj gjithçka që është e mundur në mënyrë që lojtarët që rriten të qëndrojnë këtu’. ‘Nëse ekipi përmirësohet, klubi fiton më shumë’,përfundoi Simeone.

COMMENTS