Si në filma, grabitet autoblinda e një banke për në Aeroportin e Rinasit

Si në filma, grabitet autoblinda e një banke për në Aeroportin e Rinasit

Nesër hapet konkursi për pranim në Universitetet Publike
Haley: Kosova të anëtarësohet në OKB dhe NATO, aleanca më e fuqishme në histori

Ditën e sotme është përsëritur grabitja e makinave të bankës që transportojnë para drejt Rinasit, në Tiranë, përcjellë zico.tv

‘Viktimë’ e një sulmi dhe më pas e një grabitjeje ka rënë makina e një banke të nivelit të dytë, rrugës për në aeroport, transmeton tch.

Burime policore bëjnë me dije se makina është grabitur në Qafë Kashar nga një grup personash të armatosur.

Nga të dhënat paraprake rezulton se autorët kanë grabitur mbi 100 mijë euro.

COMMENTS