Si kaluan ‘200 ditë’ të Flori Cocaj (Premierë/Video)

Si kaluan ‘200 ditë’ të Flori Cocaj (Premierë/Video)

Nazife dhe Merita Bunjaku lansojnë projektin e ri ‘Motër’ (Video)
Ja çka i ndodhi Burakut & Grupit Fama në një mbrëmje muzikore (Video)

Këngëtari nga Prizreni, Flori Cocaj, solli projektin më të ri ‘200 ditë’.

Kënga është përpunimi i hitit të vjetër nga grupi TNT, ndërsa artisti e sjellë në një version më ndryshe.

Pas videoklipit të fundit që nxorri në treg, Flori ka edhe nje projekt tjetër, që poashtu do të jetë premierë në programin festiv të ZICO TV, ‘Gëzuar 2017’.

COMMENTS