Shyhretja e bën edhe këtë fotografi (Foto)

Shyhretja e bën edhe këtë fotografi (Foto)

Kur aktori turk ia hedh valles me këngë shqipe (Video)
Hekuran Krasniqi e Naser Berisha publikojnë videoklipin ‘Pa kasavet’ (Video)

Pavarësisht moshës që ka, ajo vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Bëhet fjalë për yllin e muzikës popullore Shyhrete Behluli e cila gjithmonë është e angazhuar me projekte muzikore, koncerte, dasma e ahengje të ndryshme familjare.

Shyhrejta së fundmi ka postuar një fotografi në profilin e saj në Instagram ku thotë se nuk ka mundur të rri pa u fotografuar në momentin që ka parë ylberin teksa është krijuar një pamje vërtetë e mrekullueshme.

Teksa ishte duke vozitur ajo ka ndaluar për të realizuar këtë fotografi.

Se sa bukur duket ajo shikoni fotografinë më poshtë.

COMMENTS