Shyhrete Behluli publikon ‘Mire Po Lujkan Nusja e Vjehrra’ (Video)

Shyhrete Behluli publikon ‘Mire Po Lujkan Nusja e Vjehrra’ (Video)

Ja çka i ndodhi Burakut & Grupit Fama në një mbrëmje muzikore (Video)
Ja çka mund të ndiqni nesër në n’ZOOM (Video)

Shyhrete Behluli ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Fjala është për këngën me titull “Mire Po Lujka Nusja e Vjehrra”, shkruan zico.tv

Kënga është realizuar së bashku me videoklip dhe tashmë gjendet në kanalin Youtube

COMMENTS