Shyhrete Behluli publikon ‘Mire Po Lujkan Nusja e Vjehrra’ (Video)

Ekskluzive: Mozzik e Getinjo u larguan nga “On Records”, ish-menaxheri Elshani thotë se ata do të përballen me ligjin
Aktori shqiptar që preku Hollywood-in, feston sot! (Video)

Shyhrete Behluli ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Fjala është për këngën me titull “Mire Po Lujka Nusja e Vjehrra”, shkruan zico.tv

Kënga është realizuar së bashku me videoklip dhe tashmë gjendet në kanalin Youtube

COMMENTS