Shyhrete Behluli mësim për të gjitha vjehrrat, ja çfarë i thotë Leartës (Foto)

Që të dyja mund të themi se janë ndër emrat më të lakuar të shoubizit shqiptarë. Komentet për relacionin e tyre nuk kanë të ndalur. Këngëtarja ë

Që të dyja mund të themi se janë ndër emrat më të lakuar të shoubizit shqiptarë.

Komentet për relacionin e tyre nuk kanë të ndalur.

Këngëtarja është vërtetë një natyrë e butë dhe këtë e ka treguar shpesh nëpër intervista dhe emisione të ndryshme televizive.

Jo të rralla janë edhe rastet kur Shyhretja ka shprehur dashurinë për Leartën edhe në rrjetet sociale, e që ndër komentet e ndryshme, ky bën që të kuptojmë se vërtetë reja ka ndikim shumë të madh në disponimn e saj.

“Ti ma ndreq ditën” është komenti i Shyhretes në njërën nga fotografitë e Leartës.

COMMENTS