Shyhrete Behluli i këndon nostalgjisë për shoqërinë e gjeneratës (Video)

Shyhrete Behluli i këndon nostalgjisë për shoqërinë e gjeneratës (Video)

Këngëtaret Ledina Çelo dhe Manjola Nallbani para 17 vitesh (Foto)
Duda tregon kush është ‘jeta e tij’ (Foto)

Zëri i ëmbël, dukja e një zonje të vërtetë dhe këngët e qëlluara janë ato tiparet që e karakterizojnë gjithmonë këngëtaren Shyhrete Behluli.

Këtë herë ajo solli projektin më të ri ku i këndon shoqërisë.

‘Për shoqni’ është një këngë mjaftë ritmike me një tekst mbi nostalgjinë për vitet e rinisë ku mund të gjejë veten secili.

COMMENTS