Shyhrete Behluli dhee Remzie Osmani ‘ndërrojnë’ burrat (Foto)

Shyhrete Behluli dhee Remzie Osmani ‘ndërrojnë’ burrat (Foto)

Labi flet për babain e ndjerë, emocionon 700 persona (Video)
Brenda apartmentit luksoz të Rihannës, të cilin këngëtarja po e shet për një çmim shumë më të lirë (Foto)

Ato njihen si mike të ngushta tash e sa vite.

E miqësinë e tyre këngëtaret e njohura të muzikës popullore Shyhrete Behluli dhe Remzije Osmani, e kanë shijuar edhe dje, shkruan Bota sot.

Përmes një fotografie të publikuar në llogarinë e saj në Instagram, Shyhretja ka treguar se bashkë me Remzien dhe bashkëshortët e tyre, kanë pirë kafe.

Në foto, katërshja duket e kënaqur dhe e qeshur, por në sy bie pozita se si janë ulur burrat përballë tyre. Bashkëshorti i Remzies qëndron në ballë të Shyhretes, ndërsa ai i Shyhretës bën selfien nga ana e Remzies.

COMMENTS