Shqiptaret që çmendin! (Foto)

Ju kujtohet Savashi? Kjo është femra bukuroshe përkrah tij..(Foto)
Kim Kardashian provokon e veshur në bikini (Foto)

Mbrëmë në stadiumin e Francës përveç lojës së mahnitshme që bënë lojtarët e të dy kombëtareve, për të përcjellur këtë ndeshje kishte edhe bukuroshe që me fotot e shkrepura nga fotografët ato pushtuan rrjetet sociale.

Rike Roci u bë protagoniste kryesore e ndeshjes Shqipëri – Francë, natyrisht jo për arsye futbollistike.

Modelja super seksi u shfaq në veshje provoaktive duke shfaqur gjoksin bombastik, por ajo nuk ishte e vetme.

Ajo ishte e shoqëruar nga një prej zeshkaneve më të bukura shqiptare, por që jeton dhe vepron në Itali.

Irid Oxa është ideniteti i shqiptares tjetër, që ndonëse është ambientuar me jetën në Itali, di fare pak gjuhën, ajo nuk ka hezituar që të përkrahë kombëtaren shqiptare para asaj italiane.

Pra, edhe Iridi ashtu si Rike ndihet plotësisht shqiptare dhe ka ndjerë me zemër prezencën e saj.

Iridi me profesion është modele, një showgirl, e cila ka synime të mëdha për skenën e showbizit në Itali.

Irid, mbetesh zeshkania më seksi e natës së 15 qershorit, e cila i bëri shumë meshkuj për infrakt, sidomos me përmasat e gjoksit bombastik.

COMMENTS