‘Shoqëria e vjetër’ dhe ‘Kam dëshirë’, projektet e fundit nga Beni Baksi (Premierë/Video)

Gold AG vjen me një bashkëpunim tjetër (Foto)
Beyonce ‘çmend’ fansat me një postim në Instagram! (Foto)

Një nga këngëtarët që ka të preferuara baladat, Beni Baksi këtë herë vjen me një këngë ritmike ku i këndon shoqërisë.

‘Shoqëria e vjetër’ është një nga ato këngët që iu bën të vallëzoni e të pini më miqtë, ashti si e ka edhe tekstin.

Si pjesë e programit festiv per fundvitin në ZICO TV, ‘Gëzuar 2017’, Beni Baksi përveç kësaj së shpëjti do të sjellë edhe një nga ato që i pëlqejnë më shumë, baladat!

COMMENTS