Shkurte Gashi sjell baladën më të re (Video)

Shkurte Gashi sjell baladën më të re (Video)

E fejuara e Besnik Qakës feston natën e beqarisë, publikon një imazh emocionues (Foto)
Ish-banori i Big Brother lëshon ‘bombën’

“Do mbijetoj” thotë këngëtarja Shkurte Gashi në projektin muzikor që sapo ka lansuar.

Kjo këngë është një tjetër baladë e saj.

Kënga është punuar nga Flori Mumajesi që ka bërë tekstin dhe muzikën.

COMMENTS