Shkurte Gashi nuk është më beqare, e pranon publikisht në ZhurmaVMA13 (Foto)

Shkurte Gashi nuk është më beqare, e pranon publikisht në ZhurmaVMA13 (Foto)

Ju kujtohet ‘Trashaluqja e bukur’? Ajo sot është 47 vjeçare dhe duket kështu…(Foto)
Eurovizion, Gent Beshpepa dhe Eleni Fouriera këndojnë sonte! (Foto)

Mbrëmjen e së hënës në ndarjen e çmimeve të spektaklit ‘Zhurma Video Music Awards 13’, këngëtarja Shkurte Gashi më në fund i vuri kapak thashethemeve duke pranuar se është në lidhje dashurie.

Teksa u ngjit në skenë për të marrë çmimin për kategorinë ‘Best Folk’ për baladën ‘Do mbijetojë’, Shkurta u shpreh se për vite me radhë ia kishte dedikuar familjes çmimet, ndërsa kësaj radhe, këtë çmim do t’ia dedikonte dashurisë së saj.

Prej kohësh, këngëtarja është përfolur se është në lidhje me vëllain e aktorit Blerim Destani, biznesmen i njohur.

COMMENTS