Shkurte Fejza publikon albumin e ri (Foto)

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Shkurte Fejza tashmë ka realizuar edhe albumin e saj më të ri. Lajmin e ka konfirmuar vetë këngëtarja përmes rrjeteve soiale. Para pak ditëve, Shkurta ka lansuar edhe projektin e saj më të ri muzikor. Kjo këngë ka ardhur në bashkëpunim me Valbona Halilin dhe Arianit Hoxhën.

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Shkurte Fejza tashmë ka realizuar edhe albumin e saj më të ri.

Lajmin e ka konfirmuar vetë këngëtarja përmes rrjeteve soiale.

Para pak ditëve, Shkurta ka lansuar edhe projektin e saj më të ri muzikor. Kjo këngë ka ardhur në bashkëpunim me Valbona Halilin dhe Arianit Hoxhën.

COMMENTS