Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli sjellin duetin e ri ‘Nëna ime’ (Video)

Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli sjellin duetin e ri ‘Nëna ime’ (Video)

Kërpudhat, pse duhet t’i hani sa më shumë ato (Video)
‘Sagaya’ restauranti ‘hi tech’ (Video)

Ashtu edhe siç ishte paralajmëruar, këngëtarja Shkurte Fejza, ka publikuar së fundmi projektin e ri.

‘Nëna ime’ mban titullin kënga e re e këngëtares Shkurte Fejza të cilën e ka sjellur në duet me vajzën e saj Gresën.

Kënga është kompozim i Edi Balilit dhe tekst të Hivzi Krasniqit.

Këngëtarja ka treguar se kënga ka ardhur për nder të Ditës së Gruas – 8 Marsit.

E që nga koha e lansimit në YouTube, ajo ka mbledhur mbi 100.000 mijë klikime për 24 orë.

COMMENTS