Shkup, moti i ligë shkakton dëme (Foto)

Shkup, moti i ligë shkakton dëme (Foto)

Kritikuesi i ashpër i Trumpit, Steinmeier, zgjidhet president i ri i Gjermanisë
KQZ-ja ia jep 180 mijë euro për shtypjen e fletëvotimeve kompanisë që merret me tregti (Dokument)

Shkupi dje u kaplua nga stuhitë e fuqishme të erës dhe reshjet e shiut, raportojnë mediat atje.

Moti i ligë kaploi qytetin e Shkupit, ku pasuan dëme dhe përmbytje të drunjve dhe pemëve, kryesisht në Parkun e qytetit.

Në fotografitë në vijim mund të shikoni dëmet që shkatoi era e fortë dhe shiu.

Moti-i-lige-me-deme-ne-Shkup-3

Moti-i-lige-me-deme-ne-Shkup-2

Moti-i-lige-me-deme-ne-Shkup-1

COMMENTS