Shkenda ‘tërheqëse’, vë në pah ‘gjoksin’ (Foto)

Shkenda ‘tërheqëse’, vë në pah ‘gjoksin’ (Foto)

Ajo është një këngëtare shumë e njohur për publikun. Edhe pse ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri, ajo vazhdon të jetë në qendër të

Ajo është një këngëtare shumë e njohur për publikun.

Edhe pse ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri, ajo vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Shkenda është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo shpesh publikon fotografi ku vë në pah format e saj dhe këtë e ka bërë edhe së fundmi.

Ajo në llogarinë e saj në Instastory ka publikuar një fotografi ku e gjithë vëmendja shkon te gjoksi i saj.

COMMENTS