Shkëlzen Jetishi publikon këngën e re, ka një mesazh të fuqishëm! (Video)

Shkelzen Jetishi, i njohur si Xeni ka publikuar projektin më të ri. 'Këngët e reja t’i këndojmë por të vjetrat mos t'i harrojmë', me producentin Em

Shkelzen Jetishi, i njohur si Xeni ka publikuar projektin më të ri.

‘Këngët e reja t’i këndojmë por të vjetrat mos t’i harrojmë’, me producentin EmraCom, ka mbledhur të gjithë arshikët gjakovar në një vend.

Projekti është realizuar në pjesën e vjetër të qytetit të Gjakovës, duke sjell një mesazh të fuqishëm ‘Këngët e reja të këndohen por ato të vjetrat asesi të mos harrohen’.

Në videon e publikuar shihet edhe doajeni dhe legjenda e muzikës popullore Ismet Peja.

Për më tepër shikoni videon e mëposhtme.

COMMENTS