Shkëlqimi i Rita Orës në MTV VMA (Video)

Shkëlqimi i Rita Orës në MTV VMA (Video)

Bertan Asllani me klip të ri por në Kosovë s’mund të ndiqet (Video)
Ja me kë do të ‘martohet’ Rita Ora (Video)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, ka qenë një ndër yjet e ftuar për të performuar mbrëmë në MTV Video Music Awards.

Këngëtarja ka mahnitur të gjithë me paraqitjen e saj në tapetin e kuq, ku gjatë parakalimit është shfaqur me një fustan të zi mjaft elegant, i cili nxirrte në pah sensualitetin e saj.

@ritaora in the @marcjacobs x @dennisleupold Hive | #VMAs

A video posted by MTV (@mtv) on

Fustani i Ritës ra në sy, pasi transparenca e tij bënte që të dukeshin të brendshmet e Ritës.

Mënjeherë pasi kishte arritur në ceremoni, ishte raportuar se Rihanna kishte kërkuar të ulej larg Rita Orës.

Por, përkundër ‘telasheve’ mes saj dhe Rihannës, Rita shkëlqeu.

COMMENTS