Shikoni si ka shkëlqyer Gigi, në ditëlindjen e motrës së saj(Foto)

Shikoni si ka shkëlqyer Gigi, në ditëlindjen e motrës së saj(Foto)

Si një modele mahnitëse, ajo duket bukur në çdo veshje. Gigi Hadid dëshmoi pse është një nga modelet më të kërkuara në botë aktualisht, derisa doli

Si një modele mahnitëse, ajo duket bukur në çdo veshje.

Gigi Hadid dëshmoi pse është një nga modelet më të kërkuara në botë aktualisht, derisa doli për të festuar ditëlindjen e motrës së saj më të vogël, Bella Hadid në New York City.

Dyshja janë parë duke dalë nga hoteli për të festuar.

Ato dukeshin të mahnitshme dhe morën gjithë vëmendjen.

COMMENTS