Shikoni sa të bukura janë bërë vajzat e Milaim Zekës (Foto)

Dafina dhe Rita Zeka, janë vajzat e deputetit Milaim Zeka. Ato e kanë mbështetur vazhdimisht babain e tyre gjatë fushatës zgjedhore. E ndërkaq d

Dafina dhe Rita Zeka, janë vajzat e deputetit Milaim Zeka.

Ato e kanë mbështetur vazhdimisht babain e tyre gjatë fushatës zgjedhore.

E ndërkaq deputeti Zeka, para pak minutash ka publikuar dy fotografi në rrjetin social ‘Facebook’, ku ua shpreh dashurinë.

‘Me dy shpirtat e mi. Njëra inxhiere ndërtimi, e tjetra mjeke. Të dyjat më kanë mbështetë në rrugëtimin e ri politik’, ka shkruar Zeka në Facebook.

Rikujtojmë se Zeka ka arritur t’i mbledh mbi 9 mijë vota na zgjedhjet parlamentare si kandidat i subjektit politik Nisma për Kosovën./GE/

COMMENTS