Shikoni sa bukur duket vajza e Jakup Krasniqit në mbrëmjen e maturës (Foto)

Këngëtarja Leonora Poloska dhe kompozitori Andin Randrobrava, i dhanë fund beqarisë (Foto)
Kryediplomatja bullgare këshillon Kosovën të ratifikojë demarkacionin

Këto ditë keni parë shumë të rinj e të reja të cilët kanë shkëlqyer në mbrëmje të maturës e absloventiadë.

Por në mbrëmjen më të rëndësishme për të, atë të absolventiadës, ka shkëlqyer edhe vajza e politikanit Jakup Krasniqi, Gresa.

Ajo në profilin e saj në Facebook ka postuar disa fotografi ku ajo duket shumë bukur.

Në disa fotografi ajo shihet së bashku edhe me prindërit e saj.

Gresa këto ditë ka festuar absolventiadën pasi ka mbaruar studimet në Fakultetin e Mjekësisë.

Për më shumë shikoni këto fotografi që ka postuar Gresa.

COMMENTS