‘Shihemi verës’ nga Gasso (Video)

Nicki Minaj publikon nesër dy ‘bomba’ (Foto)
Vazhdon beteja e Snoop Dogg me Trump, reperi do të lansojë albumin ‘Make America Crip Again’ (Video)

Këngëtari Gasso ka publikuar projektin e tij më të ri ‘Shihemi verës’, i cili pritet të jetë kulmi i karierës së tij muzikore.

Në skenën shqiptare debutoi me një duet me Big Mamën, me këngën ‘Bone n’club’, e cila bëri bujë të madhe shkak fabulës dhe tekstit provokues.

Gasso nuk u ndal me kaq, realizoi disa projekte solo me klipe, një baladë të mrekullueshme derisa këtë verë e nisi me një trio.

COMMENTS