Sherr në një lokal nate në Tiranë, rrahje me shishe dhe karrige (Video)

Të rinjtë e dy grupeve janë përleshur duke u gjuajtur me shishe dhe karrige në një lokal nate ne Tirane. Konflikti thuhet se ka ndodhur fundjavën

Të rinjtë e dy grupeve janë përleshur duke u gjuajtur me shishe dhe karrige në një lokal nate ne Tirane.

Konflikti thuhet se ka ndodhur fundjavën e kaluar dhe shkak i sherrit është bërë një vajzë.

Kur shef shokun ne party edhe i dergo nji shishe per respekt

A post shared by Karlito (@karlito_al) on

Pamjet e publikuara ne Instagram, tregojnë një grup djemsh që qëllojnë njëri-tjetrin me shishe dhe karrige, ndërsa dëgjohen edhe ulërima.

Mësohet se sherri mes grupeve është mbyllur me ndërhyrjen e forcave security të clubit.

COMMENTS