Shënojeni këtë datë! Del kënga e re ‘vrasëse’ e Era Istrefit (Foto)

Shënojeni këtë datë! Del kënga e re ‘vrasëse’ e Era Istrefit (Foto)

Stop Club, më gjiganti në vend (Foto)
Duket se nëna i ka lindur për njëri tjetrin (Foto)

Pas më shumë se një viti nga publikimi i ‘Bonbon’ Era Istrefi ka zyrtarizuar më në fund datën kur do të dal kënga e re.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, këngëtarja ka njoftuar të gjithë fansat se më 24 shkurt do të publikohet singëlli i ri me titull ‘Redrum’, titull i cili nënkupton fjalën ‘vrasje’ ose ‘vrasë’.

Mesa duket Era ka vendosur të godas fortë edhe këtë herë në bashkëpunimin me Felix Snow.

Nga pamjet e para, Era Istrefi duket ti ketë qëndruar besnike ngjyrave të saj të preferuara, rozës dhe flokëve biondë. Na mbetet të presim deri atëherë…

COMMENTS