Shcerzinger: J.Lo, të pasmet tua inspirim për jetën!

Shcerzinger: J.Lo, të pasmet tua inspirim për jetën!

Ky është këngëtari që i pëlqen Violeta Kajtazit (Video)
Ndryshe nga seriali, ‘Icha’ tejet seksi në realitet

Pos që janë këngëtare të famshme dhe seksi, Nicole Shcerzinger dhe Jennifer Lopez, duket se janë edhe shoqe të mira.

Në një postim në Instagram, Shcerzinger e ka uruar divën portorikane në 47 vjetorin e lindjes, me një postim interesant.

‘Gëzuar ditëlindjen Jen. Faleminderit që na insipron me dritën e bukur që ndriçon. Të pasmet e tua do të na inspirojnë gjithë jetën’, shkruan Nicole në foton që ka postuar në rrjetet sociale.

Nicole Sherzinger JLO

COMMENTS