Shaqiri shënon gol të çmendur (Video)

Shaqiri shënon gol të çmendur (Video)

Majlinda dhe Distria kalojnë në gjysmëfinale të Parisit
Fabregas shënon gol në paraqitjen e tij të 300-të Ligën Premier (Video)

Xherdan Shaqiri ka shënuar gol të mrekullueshëm ndaj Hull Cityt.

COMMENTS